Einsteinowie z Vista Point

Autor: Ben Guterson
Wydawnictwo: Dwukropek
Kod: TO3629
ISBN: 9788381417402
Data premiery: 10.01.2024
Format: 145 mm x 203 mm
Oprawa: twarda
Tytuł oryginalny: The Einsteins of Vista Point
Ilość stron: 288
Przekład: Magdalena Witkowska
Kiedy młodsza siostra Zacka ginie w tragicznym wypadku, jego rodzina przeprowadza się do małego miasteczka, aby spróbować poradzić ... Zobacz cały opis

Kiedy młodsza siostra Zacka ginie w tragicznym wypadku, jego rodzina przeprowadza się do małego miasteczka, aby spróbować poradzić sobie z bólem. Jedenastoletni Zack obwinia się o śmierć siostry i stara się znaleźć pocieszenie w nowym miejscu. A malownicze Vista Point wydaje się do tego idealne. Chłopca szczególnie interesuje tajemnicza kamienna wieża, a kiedy w jej wnętrzu odkrywa medalion z zagadkową inskrypcją, postanawia rozwikłać sekret tego miejsca. Z pomocą przychodzi mu mieszkająca w okolicy Ann. Dziewczynka jest przewodnikiem Zacka po jaskiniach, skrytych w lesie chatach. I choć Zack odnajduje radość w spotkaniach z Ann, jej zachowanie wydaje się chłopcu dziwne. Kiedy nagle okazuje się, że nie wszyscy w Vista Point cieszą się z obecności nowych mieszkańców, a niektórzy wręcz chcą się ich pozbyć, sytuacja Einsteinów bardzo się komplikuje.

Czy Zackowi uda się w pełni zaufać Ann, znaleźć porozumienie z rodzeństwem i rodzicami, pogodzić się ze stratą i przeżyć uzdrawiającą przygodę?

Autor z wyjątkową delikatnością przedstawia bohaterów, ich odmienne sposoby radzenia sobie z bólem i przeżywania przez nich czasu żałoby, i – co najważniejsze – zostawia czytelnika z przesłaniem, że bliskość, miłość i wsparcie, których doświadczamy w rodzinie, są w życiu najcenniejsze.

Ben Guterson
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł
Nasi klienci wybrali także