Słucham swojego ciała Ćwiczenia dla dzieci Kompetencje emocjonalno-społeczne pomocne w rozwoju samoświadomości i wyrażaniu uczuć

Autor: Mallory Striesfeld
Wydawnictwo: Harmonia
ISBN: 9788383093253
Data premiery: 2023-08-17
Format: 235mm x 190mm
Ilość stron: 70
Zbiór 30 mądrych zabaw, które pomogą dziecku rozwinąć samoświadomość i umiejętność regulowania emocji.Każdy maluch doświadcza ... Zobacz cały opis

Zbiór 30 mądrych zabaw, które pomogą dziecku rozwinąć samoświadomość i umiejętność regulowania emocji.

Każdy maluch doświadcza wielkich uczuć, a nauka, jak je rozpoznawać i regulować, stanowi kluczowy warunek jego rozwoju. Ciekawe i zabawne ćwiczenia zawarte w tej książce pomogą dzieciom w wieku od 3 do 5 lat rozpoznawać emocje oraz łączyć je z odczuciami w ciele. Dzięki temu przedszkolaki zbudują kompetencje emocjonalno-społeczne przydatne przez całe życie.

  • Wskazówki dla opiekunów. Dowiesz się, co to koregulacja, jaki jest związek między uczuciami a odczuciami fizycznymi, a także zapoznasz się z możliwościami dziecka na danym etapie rozwoju.
  • 30 różnorodnych zajęć. Możecie udawać smoki albo wybrać się na poszukiwanie skarbów – dzięki wspólnej zabawie dziecko łatwo przyswoi ważne umiejętności.
  • Przydatne podpowiedzi. Każde ćwiczenie zostało opatrzone informacją o czasie, który jest potrzebny do przygotowania i wykonania zadania, a także o bałaganie, który może powstać w trakcie zabawy.

Mallory Striesfeld
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: