Escape Book

Autor: Kinga White
Wydawnictwo: Wydawnictwo Słówko
Kod: P20232010
ISBN: 9788381755511
Numer wydania: 1
Data premiery: 15.09.2023
Format: 145 mm x 210 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Ilość stron: 152
Escape Book Znajdź klucz do wyjścia Książka z zagadkami do nauki angielskiego to bogato ilustrowana, wciągająca książka interaktywna, ... Zobacz cały opis

Escape Book Znajdź klucz do wyjścia Książka z zagadkami do nauki angielskiego to bogato ilustrowana, wciągająca książka interaktywna, umożliwiająca naukę języka angielskiego poprzez emocjonującą zabawę i zagadki.

Wyobraź sobie, że wybierasz się na wycieczkę do Londynu. Zwiedzisz Royal Albert Hall, wspaniałą salę koncertową, słynne ze swoich wyjątkowych zbiorów British Museum, obejrzysz miasto z London Eye, najwyższej w Europie platformy widokowej, w muzeum figur woskowych Madame Tussand zobaczysz podobizny najbardziej znanych postaci, zapuścisz się do London Dungeon, przerażających londyńskich lochów… Brzmi świetnie, intrygująco? Nie masz pojęcia, jak bardzo ekscytująca może okazać się wycieczka po Londynie! Podczas zwiedzania jednej z atrakcji turystycznych zostajesz uwięziony/a w pomieszczeniu. Jedynym wyjściem, by się stamtąd wydostać, jest rozszyfrowanie kodu cyfrowego i znalezienie klucza do wyjścia. Aby tego dokonać, musisz się wykazać znajomością języka angielskiego na poziomie B2 – wiedzą gramatyczną, bogatym słownictwem i rozumieniem tekstu – i kolejno rozwiązać serię ćwiczeń językowych, które pomogą Ci rozszyfrować kod do wydostania się z zamkniętego pomieszczenia. W każdym pomieszczeniu znajduje się około 8 wskazówek, które musisz rozwiązać, żeby odkryć kolejną cyfrę kodu. Przeżyj niepowtarzalną przygodę! Podejmij się wyzwania wydostania się z pułapki! Wystarczy tylko ruszyć głową i będziesz wolny!

Kinga White
Firma kurierska DHL od 13 zł
Punkt DHL Parcelshop od 13 zł
Firma kurierska od 13 zł
Kurier Inpost od 13 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Darmowa dostawa od 149 zł
Nasi klienci wybrali także