Barça. Skarby FC Barcelony wyd. 2023

Autor: Francesc Aguilar
Wydawnictwo: Sine Qua Non
ISBN: 9788383303789
Numer wydania: 1
Data premiery: 2023-12-08
Format: 280mm x 230mm
Ilość stron: 200
Historia FC Barcelony, jakiej nigdy jeszcze nie opowiedziano!Joan Gamper, László Kubala, Johan Cruyff.Maradona, Ronaldinho, Pep Guardiola.Messi, ... Zobacz cały opis

Historia FC Barcelony, jakiej nigdy jeszcze nie opowiedziano!

Joan Gamper, László Kubala, Johan Cruyff.

Maradona, Ronaldinho, Pep Guardiola.

Messi, Xavi, Iniesta, Piqué, Puyol.

Lewandowski, Gavi, Pedri.

W Barcelonie grali i wciąż grają wielcy piłkarze, którzy inspirują fanów na całym świecie. Kolekcjonują puchary, Złote Piłki, Złote Buty. Barça łączy w sobie mnóstwo skarbów we wszystkich aspektach, skarbów, które należy wyeksponować i którymi można się delektować, na nowo przeżywając wielkie momenty, niezapomniane mecze, historyczne gole, dokonania drużyn i poszczególnych zawodników. To wszystko nie może popaść w zapomnienie. O tym jest właśnie ta książka, Skarby Barçy. To potwierdzenie tego, że kibicowanie Barcelonie to najlepsza rzecz na świecie(ser del Barça és el millor que hi ha).

Bogato ilustrowany album przedstawia dzieje Barçy w formie fascynującej opowieści. Uzupełniające kolejne strony setki reprodukcji i zdjęć sprawiają, że czytelnik dosłownie trzyma w swoich rękach wielkie skarby, które stanowią intymną część historii Klubu: pamiątkowe plakaty, bilety na mecze i pamiętne finały, unikalne koszulki. Wielka historia wielkiego klubu podana w pięknej oprawie wizualnej.

Francesc Aguilar
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł