Genialni

Autor: Eric Weiner
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
ISBN: 9788301233174
Numer wydania: Wydanie 2
Data premiery: 20.12.2023
Format: 148 mm x 210 mm
Oprawa: miękka
Tytuł oryginalny: The Geography of Genius: A Search for the World's Most Creative Places from Ancient Athens to Silicon Valley
Ilość stron: 416
Przekład: Ewa Kleszcz
PODRÓŻ ŚLADAMI GENIUSZU Skąd biorą się ludzie wybitnie uzdolnieni? Jaki wpływ na rozwój geniuszu ma miejsce, w którym on ... Zobacz cały opis

PODRÓŻ ŚLADAMI GENIUSZU

  • Skąd biorą się ludzie wybitnie uzdolnieni?
  • Jaki wpływ na rozwój geniuszu ma miejsce, w którym on powstaje?
  • I co tak naprawdę kryje się pod słowem „geniusz”?

Aby znaleźć odpowiedź na te pytania, Eric Weiner, pisarz, podróżnik, wielokrotnie nagradzany dziennikarz, wyrusza w podróż do miejsc, które reprezentowały kiedyś szczyt ludzkich osiągnięć. Wraz z czytelnikiem przenosi się między innymi do Wiednia z czasów Mozarta i Freuda, starożytnych Aten, renesansowej Florencji, Chin za panowania dynastii Song i Doliny Krzemowej.

Genialni. W pogoni za tajemnicą geniuszu to niezwykła podróż w czasie – wędrówka pomiędzy teraźniejszością a przeszłością. Eric Weiner, autor bestsellerowych Geografii szczęścia i Poznam sympatycznego Boga, po raz kolejny zadaje sobie i czytelnikom trudne pytania, a następnie wyrusza w świat, aby odnaleźć satysfakcjonujące odpowiedzi.

ERIC WEINER

wielokrotnie nagradzany dziennikarz i autor bestsellerów przetłumaczonych na ponad 20 języków. Były korespondent National Public Radio oraz reporter The New York Times. Obecnie współpracuje między innymi z The Washington Post, BBC Travel i AFAR.

Eric Weiner
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł