Iluzja percepcji, cz. II: Demaskowanie bzdur

Autor: David Icke
Wydawnictwo: Illuminatio
ISBN: 9788383218878
Numer wydania: Wydanie 3
Data premiery: 06.12.2023
Format: 135 mm x 235 mm
Oprawa: miękka
Tytuł oryginalny: The Perception Deception
Ilość stron: 656
Liczba ilustracji: 32
Przekład: Małgorzata Łukasik, Joanna Żywina, Rafał Pękała, Łukasz Rogala, Marek Czekański
Druga część szokującej teorii spiskowej słynnego skandalisty Davida Icke’a! Wstrząsająca i niebanalna – tak można określić ... Zobacz cały opis

Druga część szokującej teorii spiskowej słynnego skandalisty Davida Icke’a!

Wstrząsająca i niebanalna – tak można określić tę książkę, będącą najlepszym opisem współczesnego świata, jaki kiedykolwiek stworzono. David Icke ujawnia tu zastraszające rozmiary archontycznych modeli edukacji, nauki, medycyny, polityki, mediów głównego nurtu i alternatywnych, ekonomiki oraz syjonizmu, jakie do dziś funkcjonują w świecie. Wskazuje na zmutowany technologiczny „smart” w masowej toksyczności, który doprowadził do tego, że żyjemy w orwellowskim państwie globalnym.

Książka skierowana jest do wszystkich, którzy przestali wierzyć w kłamstwa władzy. Dla tych, którzy chcą odsłonić kurtynę i sprawdzić, co tak naprawdę kryje się za zamachami terrorystycznymi, elitami, paktami militarnymi i uniami międzynarodowymi.

Niezwykła gratka dla wiernych fanów książek Icke’a oraz nowych czytelników. Wzbogacona kolorową wkładką z galerią ezoterycznych obrazów Neila Hague’a, w niebywale plastyczny i wymowny sposób odsłania szokującą rzeczywistość i przedstawia szeroki wachlarz złowrogich i konspiracyjnych zjawisk.

Absolutny bestseller – w Polsce i na świecie!

David Icke
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł