Najgłupsi przestępcy świata

Autor: Alain Bauer
Wydawnictwo: Wydawnictwo RM
ISBN: 9788381512565
Numer wydania: 1
Data premiery: 2024-03-05
Format: 205mm x 140mm
Ilość stron: 160
Mordercy, bandyci, złodzieje… którzy zasłużyli na Nagrodę Darwina!
Nie wszyscy przestępcy to mistrzowie w swoim fachu:
... Zobacz cały opis

Mordercy, bandyci, złodzieje… którzy zasłużyli na Nagrodę Darwina!
Nie wszyscy przestępcy to mistrzowie w swoim fachu: przygotowani, metodyczni, skuteczni… Czasami na skutek nieudolności złoczyńców dochodzi do komicznych sytuacji. Zbrodnia doskonała nie istnieje, ale przestępcom opisanym w tej książce porażka była pisana od samego początku. 
Ktoś, kto dzwoni na policję, bo właśnie okradziono jego plantację marihuany, ktoś, kto próbuje sprzedać kokainę umundurowanemu policjantowi, lub ten, kto zasypia w domu, do którego się włamał, nie zapisze się w annałach jako wielki złoczyńca, ale może trafić do kroniki najzabawniejszych nieudanych przestępstw.
Ta książka to zbiór 300 niewiarygodnych, prześmiesznych, a jednocześnie prawdziwych anegdot na temat najbardziej nieudolnych, najgorzej zorganizowanych i po prostu pechowych przestępców w historii.
Alain Bauer jest francuskim kryminologiem, wykłada w Conservatoire National des Arts et Métiers w Paryżu, doradza policji i innym służbom. Opublikował ponad 60 (dużo poważniejszych niż ta) prac na temat przestępczości i terroryzmu.

Alain Bauer
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: