Rodzinna karuzela. Terapia rodzin bez tajemnic

Autor: Augustus Y. Napier, Carl Whitaker
Wydawnictwo: Literanova
ISBN: 9788324096237
Numer wydania: drugie
Data premiery: 10.01.2024
Format: 144 mm x 205 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Ilość stron: 400
Przekład: Małgorzata Cierpisz
Depresja, problemy w związku, kłopoty w szkole, uzależnienia – czy pomyślałeś kiedyś, że twoje życiowe kryzysy to tak ... Zobacz cały opis

Depresja, problemy w związku, kłopoty w szkole, uzależnienia – czy pomyślałeś kiedyś, że twoje życiowe kryzysy to tak naprawdę objawy i skutki tego, że coś złego dzieje się w twojej rodzinie? I że bez uzdrowienia rodzinnych relacji nie ma szans na ich zażegnanie?

PROBLEMY CHODZĄ RODZINAMI.

Cenieni terapeuci Augustus Y. Napier i Carl Whitaker w fascynujący sposób opisali prawdziwą terapię rodziny zmagającej się z problemami, które zna chyba każdy. Dzięki temu mamy wyjątkową możliwość zajrzenia za drzwi gabinetu i zrozumienia, na czym polega terapia rodzin. Czy uda się dotrzeć do prawdziwej przyczyny rodzinnego kryzysu? Każda sesja przynosi kolejne odkrycia: odkładane na później problemy, złożone relacje, ukryte konflikty.

„RODZINNA KARUZELA” TO KSIĄŻKA, KTÓRA POZWALA ZROZUMIEĆ, JAK FUNKCJONUJE RODZINA I JAK WIELKI WPŁYW MA NA KAŻDEGO Z NAS.

Odkryj wzory, które są wspólne dla wszystkich rodzin – stres, polaryzacja stanowisk i eskalacja konfliktu, szukanie kozła ofiarnego, tworzenie trójkątów, obwinianie czy rozproszenie tożsamości. Poznaj mechanizmy, które mogą zarówno zniszczyć, jak i naprawić każdą rodzinę.

JEDNAZ NAJWAŻNIEJSZYCH KSIĄŻEK O TERAPII RODZIN, JAKIE POWSTAŁY – KLASYCZNA I PRZEŁOMOWA.

„Niezbędnik dla wszystkich, którzy mieli, mają lub będą mieli rodzinę, a dla terapeutów rodzinnych – tym bardziej”

Bogdan de Barbaro

Augustus Y. Napier
Carl Whitaker
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł