Święte zwierciadła

Autor: Alex Grey, Ken Wilber, Carlo McCormick
Wydawnictwo: Illuminatio
ISBN: 9788383216232
Numer wydania: Wydanie 2
Data premiery: 21.02.2024
Format: 200 mm x 230 mm
Oprawa: twarda
Tytuł oryginalny: The sacred mirrors: the visionary art of Alex Grey
Ilość stron: 104
Przekład: Maciej Lorenc
Wyjątkowy album przedstawiający twórczość amerykańskiego artysty wizualnego Alexa Greya. Grey jest znany ze swoich obrazów o tematyce ... Zobacz cały opis

Wyjątkowy album przedstawiający twórczość amerykańskiego artysty wizualnego Alexa Greya. Grey jest znany ze swoich obrazów o tematyce duchowej, które łączą w sobie elementy religii, mitologii i psychodelii.

Książka zawiera ponad 50 reprodukcji prac Greya, w tym jego słynne cykle „SacredMirrors” i „CosmicChrist”. Obrazy te przedstawiają ludzkie ciało jako święte miejsce, w którym przenikają się energia duchowa i fizyczna. Grey wykorzystuje w swoich pracach żywe, intensywne kolory i symbolikę, aby stworzyć wizualne doświadczenie, które stymuluje umysł i ducha.

„Święte zwierciadła” to nie tylko album poświęcony sztuce, ale także przewodnik po duchowości. Grey wierzy, że twórczość może być narzędziem do samopoznania i pogłębienia świadomości. Jego prace mają inspirować ludzi do poszukiwania wyższego sensu życia.

Książka jest skierowana do wszystkich zainteresowanych sztuką, duchowością lub po prostu szukających inspiracji. To piękne i pouczające dzieło, które może zmienić sposób, w jaki postrzegamy siebie i otaczający nas świat.

Alex Grey
Ken Wilber
Carlo McCormick
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł