MacPodręcznik. Odkryj moc możliwości macOS

Autor: Piotr Wróblewski
Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788328903944
Numer wydania: 1
Data premiery: 2024-07-03
Format: 235mm x 158mm
Ilość stron: 200
A gdyby tak przesiąść się na Maca?

Komputery firmy Apple to swojego rodzaju legenda - dla niektórych wybór oczywisty

... Zobacz cały opis

A gdyby tak przesiąść się na Maca?

Komputery firmy Apple to swojego rodzaju legenda - dla niektórych wybór oczywisty i właściwie jedyny, dla innych zwykła moda nakręcająca popularność, dla części tajemnica. Czy warto ją poznać i przesiąść się z komputera pracującego pod Windowsem lub Linuksem na Macintosha z macOS? Warto, warto, po trzykroć warto! I nie ma w tym grama przesady - sprzęt marki Apple jest niesamowity, praca na nim przynosi mnóstwo frajdy, a dzięki nowym ultrawydajnym i energooszczędnym procesorom Apple generacji M daje możliwości, o jakich użytkownikom pecetów nawet się nie śniło.

Sprzęt Apple jest wygodny, łatwy w obsłudze, intuicyjny i znacznie bardziej dopracowany niż jakiekolwiek inne komputery. Sprawdź to osobiście!

Przygodę z Macintoshem dobrze jest zacząć z odpowiednią instrukcją użytkownika. Taką jak ten kompleksowy MacPodręcznik. W jego najnowszej odsłonie znajdziesz omówienie systemu operacyjnego macOS, prezentację wbudowanych aplikacji multimedialnych i wszystko to, co warto wiedzieć, aby efektywnie używać Maca: poradnik nabywcy sprzętu Apple, opis odpowiedniego pakietu Office, a także rewelacyjnego programu Parallels Desktop, który umożliwia korzystanie z Windowsa. Dowiesz się, jaką przewagę mają urządzenia z procesorami Apple Silicon nad konkurencją opartą na rozwiązaniach Intela i AMD. Od podszewki poznasz ekosystem zbudowany wokół sklepu App Store i usługi chmurowe iCloud. Książka wprowadzi Cię również w zagadnienia dotyczące współpracy Maca z innymi sprzętami Apple (iPad, iPhone, Watch), dzięki czemu będziesz w pełni korzystać z zalet idealnie współpracujących ze sobą urządzeń z "jabłuszkiem".

Piotr Wróblewski
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: