Modelowanie w Fusion 360. Praktyczne przykłady

Autor: Tomasz Makowski, Marcelina Jałowiec, Amelia Święcicka
Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788328911499
Numer wydania: 1
Data premiery: 2024-05-10
Format: 235mm x 165mm
Ilość stron: 176
Pracuj z najlepszą platformą do projektowania i rozwoju produktów

Autodesk Fusion 360 jest kompleksowym oprogramowaniem chmurowym,

... Zobacz cały opis

Pracuj z najlepszą platformą do projektowania i rozwoju produktów

Autodesk Fusion 360 jest kompleksowym oprogramowaniem chmurowym, dzięki któremu stworzysz nawet bardzo rozbudowane zunifikowane projekty w 3D. W razie potrzeby wykonasz w nim również symulacje, przygotujesz dokumentację projektu i opracujesz jego dane. Fusion 360 łączy funkcje 3D CAD, CAM, CAE i PCB. Pozwala między innymi realizować zadania z zakresu wzornictwa przemysłowego, projektowania mechanicznego i symulacji obliczeniowych.

Autodesk Fusion 360 pozwala przeprowadzić w wygodny i efektywny sposób zarówno modelowanie swobodne, jak i bryłowe czy parametryczne. Jak zacząć to robić? Najlepiej krok po kroku, wspomagając się tym poradnikiem. Rozpoczniesz od zapoznania się z interfejsem oprogramowania i poznasz jego najważniejsze funkcje. Dalej będziesz modelować coraz bardziej skomplikowane obiekty. Wreszcie zajmiesz się złożeniami i wiązaniami ― zobaczysz, jakich narzędzi się do tego używa, i przećwiczysz proces ich tworzenia.

Wykonaj po kolei ćwiczenia zaproponowane w książce, by osiągnąć samodzielność w rozwiązywaniu praktycznych zadań i zdobyć konieczną wiedzę teoretyczną. Wprowadzisz w życie nawyki, które uczynią korzystanie z Autodesk Fusion 360 produktywnym i satysfakcjonującym, a tym samym diametralnie poprawią wydajność Twojej pracy.

Tomasz Makowski
Marcelina Jałowiec
Amelia Święcicka
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: