Diagnostyka funkcjonalna w fizjoterapii

Autor: Aleksander Ronikier, Krzysztof Klukowski
Wydawnictwo: PZWL
ISBN: 9788301236328
Numer wydania: Wydanie 2
Data premiery: 27.06.2024
Format: 165 mm x 235 mm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 226
Kompendium badań diagnostycznych stosowanych w postępowaniu fizjoterapeutycznym. Znacznie rozszerzone i zaktualizowane II wydanie ... Zobacz cały opis
Powiadom

Kompendium badań diagnostycznych stosowanych w postępowaniu fizjoterapeutycznym. Znacznie rozszerzone i zaktualizowane II wydanie zawiera wiedzę niezbędną do przeprowadzenia racjonalnej oceny funkcjonalnej dla potrzeb fizjoterapii, programowania rehabilitacji i treningu zdrowotnego.

W książce szczegółowo przedstawiono badania i testy diagnostyki funkcjonalnej u osób z różnymi problemami zdrowotnymi, chorobami i dysfunkcjami układu ruchu, sercowo-naczyniowego, oddechowego i nerwowego. Przedstawiono możliwości i korzyści z ich stosowania także u osób z zespołami bólowymi, chorobą nowotworową i objętych opieką paliatywną.

Podręcznik adresowany jest do studentów fizjoterapii i innych kierunków medycznych, a także fizjoterapeutów, lekarzy rodzinnych i lekarzy innych specjalności oraz osób współpracujących przy planowaniu i realizacji procesu rehabilitacji i treningu medycznego.

Aleksander Ronikier
Krzysztof Klukowski
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: