Laktacja tom 2

Autor: Maria Wilińska
Wydawnictwo: PZWL
ISBN: 9788301233259
Numer wydania: Wydanie 1
Data premiery: 01.12.2023
Format: 150 mm x 235 mm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 470
Autorzy w ciekawy sposób omawiają tematy związane z karmieniem naturalnym. Współczesne badania naukowe potwierdzają, że mleko ludzkie ... Zobacz cały opis

Autorzy w ciekawy sposób omawiają tematy związane z karmieniem naturalnym. Współczesne badania naukowe potwierdzają, że mleko ludzkie to najlepsze źródło pożywienia dla małych dzieci, a immunologiczne i odżywcze korzyści karmienia piersią są ogromne. Karmienie piersią pozwala osiągać dzieciom wyższe IQ, jest częścią profilaktyki pierwotnych schorzeń metabolicznych, gastrologicznych, zakaźnych, neurologicznych, pulmonologicznych, alergologicznych, endokrynologicznych, czy onkologicznych.

Autorzy II tomu przekazują czytelnikom wiedzę kliniczną i zagadnienia farmakoterapii, bazując na najnowszym piśmiennictwie naukowym.

To kontynuacja i niezbędne uzupełnienie tematów I tomu, przydatne w codziennej praktyce zawodowej lekarzy, pielęgniarek i położnych.

Książka jest skierowana do specjalistów pracujących na co dzień z kobietą w okresie ciąży i karmienia piersią, a także osób zajmujących się żywieniem człowieka – przede wszystkim niemowlęcia.

Patronat merytoryczny: Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego (CMKP) i Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią (KUKP).

Maria Wilińska
Punkt DHL Parcelshop od 13 zł
Firma kurierska od 13 zł
Kurier Inpost od 13 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 13 zł
Darmowa dostawa od 149 zł