Neurologia ambulatoryjna

Autor: Jacek Staszewski
Wydawnictwo: PZWL
ISBN: 9788301234409
Numer wydania: Wydanie 1
Data premiery: 26.06.2024
Format: 143 mm x 205 mm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 660
„Neurologia ambulatoryjna” to doskonały przewodnik postępowania dla wszystkich lekarzy spotykających się z chorobami neurologicznymi ... Zobacz cały opis
Powiadom

„Neurologia ambulatoryjna” to doskonały przewodnik postępowania dla wszystkich lekarzy spotykających się z chorobami neurologicznymi w swojej praktyce zawodowej.

W książce przedstawiono objawy i choroby neurologiczne, metody diagnostyki i leczenia dostępne w Polsce, mające zastosowanie w warunkach ambulatoryjnych oraz gabinecie lekarza rodzinnego lub innego specjalisty. Opisano zasady właściwej kontroli przebiegu choroby, wskazania do pilnej konsultacji neurologicznej i zasady kwalifikacji i terapii chorób neurologicznych wymagających leczenia szpitalnego.

Na rynku brakowało publikacji, która w jasny, uporządkowany sposób opisywałaby postępowanie w chorobach neurologicznych w warunkach poradni neurologicznej.

Publikację wzbogacają liczne tabele, zestawienie, punkty, sygnały alarmowe, odnośniki do materiałów dodatkowych w postaci qr-kodów oraz ciekawe zdjęcia.

Tematyka zainteresuje z pewnością neurologów, lekarzy POZ, osoby przygotowujące się do egzaminu specjalizacyjnego oraz specjalistów pracujących w szpitalnych oddziałach ratunkowych.

Jacek Staszewski
Kurier Inpost 0 zł
Punkt DHL Parcelshop 0 zł
Firma kurierska 0 zł
Paczkomaty Inpost 0 zł
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy 0 zł
Firma kurierska DHL 0 zł
Kurier DPD 0 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: