Neurologia. Kompendium

Autor: Wojciech Kozubski
Wydawnictwo: PZWL
ISBN: 9788301236212
Numer wydania: Wydanie 2
Data premiery: 27.05.2024
Format: 123 mm x 187 mm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 635
Druga edycja „Neurologii. Kompendium” to syntetyczne zestawienie wiedzy zarówno z podstaw neurologii klinicznej, jak i poszczególnych ... Zobacz cały opis

Druga edycja „Neurologii. Kompendium” to syntetyczne zestawienie wiedzy zarówno z podstaw neurologii klinicznej, jak i poszczególnych chorób i zespołów objawowych układu nerwowego.

Na rynku brakowało aktualnej publikacji przedstawiającej w zwięzły sposób zagadnienia z symptomatologii, diagnostyki i leczenia chorób układu nerwowego. Od I wydania kompendium zaszły zasadnicze zmiany w terapii chorób neurologicznych.

Teksty oparte są na III wydaniu dwutomowego podręcznika „Neurologia” z 2023 r. Mimo niedawnej premiery autorzy zadbali o uaktualnienie treści i wytycznych.

Wygodny, mały format, tabele i zestawienia, ryciny, oryginalne fotografie ułatwiają przyswojenie oraz powtórzenie informacji zawartych w książce.

Publikacja może służyć zarówno lekarzom (neurologom, psychiatrom), osobom przygotowującym się do egzaminów specjalizacyjnych, jak i specjalistom chcącym poszerzyć wiedzę neurologiczną. To również doskonała lektura uzupełniająca dla studentów medycyny.

Wojciech Kozubski
Firma kurierska 0 zł
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: