Neurologia. Podręcznik dla studentów medycyny. Tom 1-2

Autor: Wojciech Kozubski
Wydawnictwo: PZWL
ISBN: 9788301232054
Numer wydania: Wydanie 3
Data premiery: 20.09.2023
Format: 165 mm x 235 mm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 960
Trzecie wydanie „Neurologii. Podręcznika dla studentów medycyny” ma za zadanie uwspółcześnić szybko rozwijającą się wiedzę ... Zobacz cały opis

Trzecie wydanie „Neurologii. Podręcznika dla studentów medycyny” ma za zadanie uwspółcześnić szybko rozwijającą się wiedzę w naukach neurologicznych.

Od poprzedniej edycji w 2014 r. niemal każda dziedzina kliniczna neurologii zmieniła się zarówno pod kątem epidemiologicznym, diagnostycznym, jak i terapeutycznym. Nowy kształt mają m.in. rozdziały omawiające otępienia, stwardnienie rozsiane, zawroty głowy, choroby nerwowo-mięśniowe, zakaźne, obwodowego układu nerwowego, czy schorzenia demielinizacyjne. Staranne opracowanie to również nowoczesne i istotne wiadomości z neurogenetyki, neurosonologii oraz neuropatologii.

Oprócz znanych i cenionych nauczycieli akademickich do współtworzenia podręcznika zaprosiliśmy młodszych specjalistów. Mamy nadzieję, że świeże spojrzenie na zagadnienia neurologii klinicznej będzie dobrze korespondowało z nowym pokoleniem studentów medycyny.

Wojciech Kozubski
Punkt DHL Parcelshop 0 zł
Firma kurierska 0 zł
Kurier Inpost 0 zł
Paczkomaty Inpost 0 zł
Firma kurierska DHL 0 zł