Obliczanie dawek leków

Autor: Marta Czekirda
Wydawnictwo: PZWL
ISBN: 9788301235857
Numer wydania: Wydanie 2
Data premiery: 17.06.2024
Format: 165 mm x 235 mm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 250
II wydanie doskonałego kompendium wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu dawkowania i obliczania dawek leków podawanych różnymi ... Zobacz cały opis

II wydanie doskonałego kompendium wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu dawkowania i obliczania dawek leków podawanych różnymi drogami i w różnych jednostkach miary i objętości. „Obliczanie dawek leków” pozwala na samodzielne studiowanie – wiadomości przedstawiono, poczynając od podstawowych do bardziej złożonych. Ogromnym praktycznym atutem przewodnika są liczne przykłady, testy kontrolne oraz bogaty materiał ilustracyjny – nowoczesny sprzęt, urządzenia czy etykiety leków.

W II wydaniu w poszczególnych rozdziałach uaktualniono leki lub dodano etykiety nowych leków obecnie stosowanych w leczeniu różnych schorzeń. Publikację uzupełniono o podrozdział ,,Obliczanie dawek leków w zawiesinie na podstawie układania proporcji” oraz rozdział „Leki stosowane w terapii nowotworów oraz terapia wspomagająca”

Publikacja niezbędna w codziennej praktyce. Może być wykorzystana na różnym etapie kształcenia pielęgniarek, położnych i ratowników medycznych.

Marta Czekirda
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: