Opieka zorientowana na osobę

Autor: Natalia Sak-Dankosky, Lena Serafin
Wydawnictwo: PZWL
ISBN: 9788301234553
Numer wydania: Wydanie 1
Data premiery: 11.04.2024
Format: 165 mm x 235 mm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 244
Książka wieloaspektowo prezentuje model opieki zorientowanej na osobę, który w wielu zagranicznych doniesieniach jest wskazywany jako ... Zobacz cały opis

Książka wieloaspektowo prezentuje model opieki zorientowanej na osobę, który w wielu zagranicznych doniesieniach jest wskazywany jako przynoszący benefity nie tylko pacjentom, ale również osobom sprawującym opiekę.

Dokładne wyjaśnienie założeń modelu oraz przedstawienie jego praktycznych aspektów w różnych obszarach pracy klinicznej pomoże w lepszym rozumieniu założeń oraz wdrażaniu rozwiązania przez osoby sprawujące opiekę.

Publikacja składa się z dwóch części. Pierwsza z nich to podstawy teoretyczne, a druga jest podzielona na konkretne zagadnienia kliniczne w praktyce.

Niewątpliwą zaletą książki jest to, że została napisana przez pasjonatki tego tematu, które mają doświadczenie w przystępnym propagowaniu idei opieki zorientowanej na osobę, w którą bardzo wierzą i robią to ze szczerej troski o pacjentów i pielęgniarki oraz chęci poprawy jakości ochrony zdrowia w Polsce.

Natalia Sak-Dankosky
Lena Serafin
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: