Ostre schorzenia jamy brzusznej

Autor: Grzegorz Wallner, Piotr Richter, Tomasz Banasiewicz
Wydawnictwo: PZWL
ISBN: 9788301234386
Numer wydania: Wydanie 1
Data premiery: 29.03.2024
Format: 205 mm x 245 mm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 538
Podręcznik z zakresu ostrych stanów chirurgicznych narządów jamy brzusznej wymagających doraźnej interwencji chirurgicznej. ... Zobacz cały opis

Podręcznik z zakresu ostrych stanów chirurgicznych narządów jamy brzusznej wymagających doraźnej interwencji chirurgicznej.

W publikacji znalazły się obowiązujące obecnie standardy i algorytmy postępowania diagnostyczno-terapeutycznego nie tylko w tradycyjnie pojmowanych jako „ostry brzuch” jednostkach z zakresu chorób narządów układu pokarmowego, lecz także dających objawy brzuszne w przebiegu chorób innych układów czy narządów. Nowością w kontekście ostrych schorzeń jamy brzusznej jest przedstawienie standardów organizacyjnych szpitalnego oddziału ratunkowego oraz zasad współpracy chirurgów i anestezjologów.

Podręcznik będzie pomocny w codziennej praktyce klinicznej każdego lekarza pełniącego dyżur chirurgiczny. Książka dedykowana jest zarówno studentom medycyny, rezydentom jak i wszystkim specjalistom, w których profilu działalności klinicznej są ostre choroby brzucha.

Grzegorz Wallner
Piotr Richter
Tomasz Banasiewicz
Kurier Inpost 0 zł
Paczkomaty Inpost 0 zł
Firma kurierska DHL 0 zł
Punkt DHL Parcelshop 0 zł
Firma kurierska 0 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: