Adobe Photoshop, Illustrator i InDesign. Współdziałanie i przepływ pracy. Oficjalny podręcznik

Autor: Bart Van de Wiele
Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788328904675
Numer wydania: 1
Data premiery: 2024-03-15
Format: 235mm x 180mm
Ilość stron: 320
Bez Photoshopa, Illustratora i InDesigna wielu profesjonalnych grafików nie wyobraża sobie pracy. Każda z tych aplikacji jest znakomita, ... Zobacz cały opis

Bez Photoshopa, Illustratora i InDesigna wielu profesjonalnych grafików nie wyobraża sobie pracy. Każda z tych aplikacji jest znakomita, ale często do uzyskania jakiegoś spektakularnego efektu trzeba użyć dwóch lub trzech. Musisz więc zrozumieć zależności między tymi aplikacjami i dokładnie wiedzieć, co chcesz zrobić. W przeciwnym razie uzyskanie rezultatu może się okazać co najmniej utrudnione.

Dzięki tej książce nauczysz się podejmować właściwe decyzje i w pełni skorzystasz z synergii między Photoshopem, Illustratorem i InDesignem. Podręcznik składa się z dziewięciu lekcji, dzięki którym szybko zaznajomisz się z zasadami realizacji projektów graficznych przy użyciu trzech programów. Każda lekcja zawiera niezliczone wskazówki i opisy technik znacznie poprawiających efektywność pracy. Dowiesz się też, jak zwiększyć elastyczność i wydajność projektowania przy posługiwaniu się różnymi dokumentami, a także jak poprawić jakość współpracy z różnymi zespołami. Nauczysz się właściwie łączyć pliki i osadzać grafiki w wielu aplikacjach i projektach. Poznasz relacje między warstwami, obszarami roboczymi i dokumentami i w pełni wykorzystasz możliwości wszystkich trzech aplikacji Adobe.

Bart Van de Wiele
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: