Konstrukcje żelbetowe według Eurokodu 2 i norm związanych. Tom 6

Autor: Włodzimierz Starosolski
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
ISBN: 9788301234942
Numer wydania: Wydanie 2
Data premiery: 28.06.2024
Format: 165 mm x 235 mm
Oprawa: twarda
Ilość stron: 1064
Tom 6. wydanie 2. Konstrukcji żelbetowych wg Eurokodu 2 i norm związanych jest nową, uwspółcześnioną wersją tego podręcznika, ... Zobacz cały opis
Powiadom

Tom 6. wydanie 2. Konstrukcji żelbetowych wg Eurokodu 2 i norm związanych jest nową, uwspółcześnioną wersją tego podręcznika, zawiera 1224 rysunki i fotografie oraz 1062 strony tekstu.

W tomie tym zaprezentowano w sposób przystępny i szeroki zasady kształtowania i obliczania konstrukcji halowych. Zagadnienia odniesiono zarówno do konstrukcji monolitycznych, jak i prefabrykowanych, wskazując na elementy wspomagania komputerowego w procesie projektowania. Przedstawiono również szczegółowo zasady zabezpieczania konstrukcji przed katastrofą postępującą. W sposób pełny ujęto zalecenia zawarte w Eurokodzie 2 i normach związanych. Normy europejskie (PN-EN, PN-ISO, PN-EN-ISO) potraktowano jako podstawowe, nie rezygnując z przedstawienia zaleceń dotychczasowych norm polskich (PN). Bardzo szeroko opisano także rozwiązania konstrukcyjne stosowane (od lat 50. ubiegłego wieku) w polskich systemach budownictwa ścianowego i szkieletowego – zarówno monolitycznych, jak i prefabrykowanych.

Jest to znakomity podręcznik dla studentów zarówno studiów inżynierskich, jak i magisterskich, a także niezastąpione źródło informacji i praktycznych wskazówek dla szerokiego grona inżynierów, zarówno projektantów, jak i zajmujących się konserwacją obiektów.

Obecnie na rynku funkcjonują także pozostałe części podręcznika (tomy 1–5).części podręcznika (tomy 1–5).

Włodzimierz Starosolski
Firma kurierska 0 zł
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: