Poradnik ślusarza. Tradycyjne i nowoczesne technologie

Autor: Jan Krzos
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
ISBN: 9788301232566
Numer wydania: Wydanie 1
Data premiery: 11.12.2023
Format: 165 mm x 235 mm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 330
Książka Poradnik ślusarza – tradycyjne i nowoczesne technologieskłada się z 4 części. Część pierwsza, wprowadzająca, zawiera ... Zobacz cały opis

Książka Poradnik ślusarza – tradycyjne i nowoczesne technologieskłada się z 4 części. Część pierwsza, wprowadzająca, zawiera informacje ogólnotechniczne, istotne dla mechaników wszystkich specjalności. Opisane są w niej materiały konstrukcyjne, podstawy rysunku technicznego i podana jest krótka charakterystyka przyrządów pomiarowych oraz zasady tolerancji i pasowań części maszyn. W drugiej części omówione są podstawowe operacje ślusarskie w tradycyjnym ujęciu. W dużym zakresie zostały teżuwzględnione nowoczesne technologie. Część trzecia dotyczy szczególnych przypadków prac i nowych narzędzi, z którymi ślusarz może się spotkać w swojej praktyce. W ostatniej, czwartej część książki podane są wiadomości uzupełniające, które poszerzają wiedzę o niezbędne informacje przydatne przy wykonywaniu niektórych rodzajów prac.

Dużym walorem książki jest jej strona ilustracyjna, na którą składa się ponad 400 zdjęć i rysunków oraz prawie 50 tabel.

Główną zaletą tej książki jest zaproponowanie możliwości wykonania wielu operacji ślusarskich z zastosowaniem nowoczesnych technologii metodami bardziej wydajnymi oraz z wykorzystaniem narzędzi ściernych.

Ten poradnik kierujemy głównie do ślusarzy, mechaników monterów oraz mechaników i blacharzy samochodowych oraz hydraulików. Informacje praktyczne zawarte w książce będą przydatne również kadrze inżynieryjno-technicznej zakładów przemysłowych (np. działów remontowych), materiałoznawcom, a także inżynierom obróbki powierzchni.

Jan Krzos
Punkt DHL Parcelshop od 13 zł
Firma kurierska od 13 zł
Kurier Inpost od 13 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 13 zł
Darmowa dostawa od 149 zł
Powiadom