Angielski dla leniwych. ANGIELSKI W ĆWICZENIACH Outlet

Autor: Marta Fihel, Katarzyna Kanczurska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Słówko
Kod: P01041301D
ISBN: 6988381753714
Numer wydania: 1
Data premiery: 23.09.2022
Format: 165 mm x 235 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Ilość stron: 304
Egzemplarz outletowy. Może posiadać drobne uszkodzenia, przetarcia, zabrudzenia, które nie utrudniają korzystania z książkiJęzyk angielski ... Zobacz cały opis

Egzemplarz outletowy. Może posiadać drobne uszkodzenia, przetarcia, zabrudzenia, które nie utrudniają korzystania z książki

Język angielski – poziom A1-B1

Angielski w ćwiczeniach to książka przeznaczona dla wszystkich osób uczących się angielskiego, które chciałyby powtórzyć i wzbogacić słownictwo, sprawdzić znajomość struktur gramatycznych, utrwalić zdobyte umiejętności czy zbadać swoje kompetencje językowe.

Publikacja będzie idealnym uzupełnieniem standardowego podręcznika do języka angielskiego. Składa się z krótkich rozdziałów, z których każdy poświęcony jest innemu tematowi. Zagadnienia zostały ułożone zgodnie z poziomem zaawansowania – od najbardziej podstawowych po te trudniejsze.

Urozmaicone ćwiczenia pomogą Ci opanować leksykę i konstrukcje gramatyczne w tempie dostosowanym do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że w nauce języka obcego najważniejsza jest systematyczność – lepiej zrobić jedno ćwiczenie dziennie niż kilka raz w tygodniu. Nie musisz rozwiązywać ćwiczeń po kolei – możesz wybrać zagadnienia, które Cię interesują, które akurat są Ci potrzebne albo które chcesz opanować przed ważnym testem. Odpowiedzi do wszystkich zadań zawarte są w kluczu na końcu książki.

Jeśli:

- czujesz, że Twój podręcznik do angielskiego to za mało,

- potrzebujesz powtórki przed sprawdzianem czy egzaminem,

- chcesz wrócić do nauki, ale paraliżuje Cię lęk przed porażką,

…ta książka jest dla Ciebie!

Marta Fihel
Katarzyna Kanczurska
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł
Powiadom