Poznajmy się! Давай знайомитися! Outlet

Wydawnictwo: Poltext
Kod: P05050301D
ISBN: 6988381753684
Numer wydania: 1
Data premiery: 27.05.2022
Format: 210 mm x 285 mm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 40
Wiek czytelnika od: 4
Wiek czytelnika do: 7
Liczba ilustracji: 40
Egzemplarz outletowy. Może posiadać drobne uszkodzenia, przetarcia, zabrudzenia, które nie utrudniają korzystania z książkiDwujęzyczna ... Zobacz cały opis

Egzemplarz outletowy. Może posiadać drobne uszkodzenia, przetarcia, zabrudzenia, które nie utrudniają korzystania z książki

Dwujęzyczna książka Poznajmy się! Давай знайомитися! jest adresowana do ukraińskich dzieci, które uczęszczają do przedszkola w Polsce. Powstała po to, aby ułatwić dzieciom z Ukrainy odnaleźć się w nowym otoczeniu i zintegrować się z polskimi kolegami i koleżankami. Bohaterką książki, a zarazem przewodniczką małych Czytelników, jest Marijka. Dziewczynka opowiada o tym, jak wygląda polskie przedszkole, o ulubionych grach i zabawach dzieci, zapoznaje Czytelników z podstawowymi słowami i wyrażeniami w języku polskim, radzi, jak się zwracać do rówieśników, a jak do dorosłych.

W książce Czytelnicy znajdą strony do kolorowania, rysowania, zagadki, wierszyki i fiszki do nauki polskich i ukraińskich słów. Wszystkie polecenia i historyjki są zapisane w obu językach wraz z transkrypcją fonetyczną. Dlatego z książki mogą korzystać także polscy Czytelnicy, oczywiście z pomocą rodziców lub wychowawców przedszkolnych.

Dzięki tej książce dzieci w wieku powyżej czterech lat poznają podstawowe słowa w języku polskim i ukraińskim, co pomoże im w nawiązaniu kontaktu i przyszłych przyjaźni.

Paczkomaty Inpost od 13 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł
Powiadom