Budowanie lepszego biznesu z użyciem metody LEGO Serious Play

Autor: Robert Rasmussen, Per Kristiansen
Wydawnictwo: APN Promise
Kod: TO39295
ISBN: 9788375415209
Numer wydania: 1
Data premiery: 2023-11-15
Format: 205mm x 202mm
Ilość stron: 258
ZABAWA NA POWAŻNIE
Budowanie lepszego biznesu z użyciem ­metody LEGO® SERIOUS PLAY® oferuje kreatywne podejście do innowacji
... Zobacz cały opis

ZABAWA NA POWAŻNIE
Budowanie lepszego biznesu z użyciem ­metody LEGO® SERIOUS PLAY® oferuje kreatywne podejście do innowacji i zwiększania wydajności biznesowej poprzez skupienie się na wykorzystaniu zabawy w celu uwol-nienia potencjału ludzkiego w obrębie organizacji. 
Oparta na wieloletnich badaniach książka Pera Kristiansena i Roberta Rasmussena, dwóch pierwszych mistrzow-skich trenerów metodologii LEGO SERIOUS PLAY, jasno pokazuje, jak metoda ta jest w stanie rozwijać zespoły, ludzi i relacje oraz docelowo usprawniać działanie przedsiębiorstwa. Łącząc zabawę z rozwojem organizacyjnym, myśleniem systemowym i rozwojem strategii, LEGO SERIOUS PLAY podnosi jakość spotkań, przyspiesza procesy innowacyjne, wspiera rozwój zespołów i zapewnia lepszą komunikację. 
W wielu ilustracyjnych przykładach książka pokazuje, jak budowanie z klocków LEGO uwalnia wyobraźnię i potencjał, który normalnie pozostaje niewykorzystany przez logiczny umysł. Jak wyjaśniają autorzy, jest to innowacyjne podejście „praktyczne, umysłowe”. Na stronach tej książki badają oni teorię, jak również prak-tyczną implementację metody LEGO SERIOUS PLAY, która pozwala radykalnie zwiększyć wydajność organizacyj-ną.
Metoda udowodniła swoją skuteczność w organizacjach wszelkiego rodzaju na całym świecie. Była stosowana przez lokalne samorządy, globalne firmy usługowe, duże banki, startupy, firmy międzynarodowe czy firmy pro-dukcyjne i ma potencjał do maksymalizowania synergii pomiędzy zespołami w obrębie dowolnej organizacji.
Per Kristiansen jest właścicielem i partnerem w firmie Trivium. Wcześniej Per był globalnym szefem jednostki biznesowej LEGO SERIOUS PLAY w firmie LEGO. Jest mistrzowskim trenerem metodologii LEGO SERIOUS PLAY i zasiada w zarządzie globalnej firmy szkoleniowej Bonding. 
Robert Rasmussen jest współdyrektorem w firmie Rasmussen Consulting w Stanach Zjednocznych i Danii oraz członkiem rady doradczej Rasmussen Consulting w Japonii i Singapurze. Robert jest głównym architektem i mistrzowskim trenerem metodologii LEGO SERIOUS PLAY.
Wśród omawianych tematów
Obserwowanie dynamiki wewnętrznych i zewnętrznych interakcji
Promownie swobodnej i szczerej wymiary poglądów
Zawieszanie zależności hierarchicznych dla lepszej i efektywniejszej komunikacji
Ułatwianie wprowadzania zmian dzięki zachęcaniu do eksplorowania

Budowanie lepszego biznesu z użyciem metody LEGO® SERIOUS PLAY® to fascynująca relacja, szczegółowo opisująca ewolucję technik interwencyjnych, które pomogły ogromnemu producentowi zabawek uwolnić ludzki potencjał we własnej organizacji. Specjaliści od poprawy wydajności i planowania strategicznego docenią to, jak autorzy skupiają się na swoich spostrzeżeniach i wyciągniętych wnioskach.
Robin Lynn

Robert Rasmussen
Per Kristiansen
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: