Bałagan pod kontrolą. Jak odzyskać przestrzeń w swoim domu

Autor: Allie Casazza
Wydawnictwo: Sensus
ISBN: 9788328388918
Numer wydania: 1
Data premiery: 2023-08-24
Format: 208mm x 140mm
Ilość stron: 230
Dla wielu kobiet macierzyństwo jest niekończącą się frustracją, bezustanną walką ze stertami prania, stosami brudnych naczyń i z ... Zobacz cały opis

Dla wielu kobiet macierzyństwo jest niekończącą się frustracją, bezustanną walką ze stertami prania, stosami brudnych naczyń i z porozrzucanymi zabawkami. Mijają dni, a matki nie spędzają ze swoimi maluchami tyle czasu, aby móc z tego czerpać przyjemność, tylko wciąż na pełnych obrotach starają się zapanować nad bałaganem i rosnącym chaosem. Efektem nadludzkich wysiłków jest wyczerpanie, stres, rozczarowanie i narastające poczucie winy. Czy tak musi być?

Łatwo się przekonasz, że pierwsze lata życia swoich dzieci można przeżyć zupełnie inaczej. W tym celu jednak należy najpierw uporządkować własną przestrzeń, później oczyścić swój umysł, a potem można się cieszyć odzyskanym życiem i wraz z rodziną czerpać radość ze wspólnie spędzonych chwil. W tej książce opisano, w jaki sposób poradzić sobie z nadmiarem przedmiotów: papierów, zabawek, ubrań, przyborów kuchennych, pamiątek i innych rzeczy, a także jak się zabrać do porządkowania poszczególnych pomieszczeń w domu. Poznasz zalety minimalistycznego podejścia do zarządzania przestrzenią w domu. Znajdziesz tu też praktyczne i łatwe do wdrożenia wskazówki dotyczące utrzymania już zaprowadzonego porządku.

Allie Casazza jest żoną i matką czwórki dzieci, jej pasją jest wspieranie innych kobiet w odzyskiwaniu radości z życia. Zbudowała od podstaw dużą społeczność, którą ― bazując na własnych doświadczeniach ― inspiruje do odkrywania zalet zdrowego minimalizmu. Napisała kilka książek, jest też gospodynią popularnego podcastu Purpose Show. Wraz z rodziną mieszka w południowej Kalifornii.

Allie Casazza
Kurier Inpost od 13 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 13 zł
Punkt DHL Parcelshop od 13 zł
Firma kurierska od 13 zł
Darmowa dostawa od 149 zł