Cudowna medycyna Świętej Hildegardy z Bingen, Doktora Kościoła. Bóg leczy poprzez naturę

Autor: Gottfried Hertzka
Wydawnictwo: Esprit
ISBN: 9788367925327
Numer wydania: 2
Data premiery: 2023-11-16
Format: 205mm x 146mm
Ilość stron: 240
Dzięki tej książce dowiemy się, skąd brała się wiedza medyczna Hildegardy.Najistotniejszą różnicą między nią a współczesną nauką ... Zobacz cały opis
Powiadom

Dzięki tej książce dowiemy się, skąd brała się wiedza medyczna Hildegardy.

Najistotniejszą różnicą między nią a współczesną nauką jest to, że źródło wiedzy średniowiecznej uzdro­wicielki było nadnaturalne, pochodzące z cudownych, udzielanych jej przez Boga wizji.

Niemożliwe jest bowiem, aby ta średniowieczna mniszka zdołała sama dotrzeć do wiedzy, którą z mozołem odkrywa współczesna medycyna.

W książce nie mogło zabraknąć nowa­torskich metod leczenia najbardziej uciążliwych chorób, trapiących ludzi od wieków. Znajdziemy porady świętej uzdrowicielki a dotyczące profilaktyki i radzenia sobie z takimi chorobami jak:

· Reumatyzm i artretyzm

· Nowotwory

· Choroby serca i wieńcowe

· Choroby płucne i alergie

· Miażdżyca

· Schizofrenia i depresje

· Ból

W tym roku św. Hildegarda, największa uzdrowicielka średniowiecza, uznana została za Doktora Kościoła. Korzystajmy wszyscy z ogromnego skarbu, ofiarowanego nam przez Boga za pośrednictwem tej średniowiecznej świętej!

Dr Gottfried Hertzka był lekarzem, który jako pierwszy odkrył dla współczesnej medycyny rewolucyjne metody terapeutyczne opracowane przez średniowieczną mistyczkę, św. Hildegardę z Bingen. On właśnie był nauczycielem znanego w Polsce specjalisty od medycyny Hildegardowej, dr. Wigharda Strehlowa, autora licznych bestsellerów.

Gottfried Hertzka
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Kurier DPD od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: