Dom. Jak na nowo stworzyć, pielęgnować i pokochać swój dom?

Autor: Małgorzata Kowalewska-Kawuza
Wydawnictwo: Pascal
ISBN: 9788383171753
Numer wydania: 1
Data premiery: 2023-08-31
Format: 235mm x 165mm
Ilość stron: 304
Dom – tutaj wszystko się zaczyna.Nasz dom – nieważne, czy jest wielką willą, czy skromną kawalerką – jest początkiem ... Zobacz cały opis

Dom – tutaj wszystko się zaczyna.

Nasz dom – nieważne, czy jest wielką willą, czy skromną kawalerką – jest początkiem wszystkiego. Zdarza się jednak, że bywamy tak zajęci życiem, że na dom nie starcza nam już czasu. A przecież to właśnie on jest przystanią, z której wypływamy, i portem, do którego wracamy, żeby nabrać energii do dalszych działań.

Stworzenie wymarzonego domu to pierwszy krok, by zapanować nad pozostałymi aspektami życia. Poświęcaj mu swoją uwagę, a przekonasz się, że odwdzięczy ci się po stokroć, stając się twoim największym wsparciem.

Ta książka pokaże ci, jak pielęgnować dom na każdym poziomie: organizacyjnym, emocjonalnym, duchowym. Dzięki niej zmienisz swoje mieszkanie w miejsce, które cię otula, karmi, inspiruje, w którym zawsze będziesz czuć się bezpiecznie.

Wszystko w tej książce mówi: dom to ukochane miejsce na ziemi, ostoja, azyl dla nas i rodziny. Oczywiście, najważniejsi są ludzie. Zróbmy wszystko, żeby było nam w nim dobrze, żebyśmy chcieli do niego wracać. Czasami musimy stworzyć go od podstaw, a czasami tylko coś poprawić. Tu znajdziecie podpowiedzi, jak to zrobić. Czasami to bardzo proste rzeczy.

Dorota Wellman

Małgorzata Kowalewska-Kawuza
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: