Magia psychotroniczna

Autor: Jakub Qba Niegowski
Wydawnictwo: Illuminatio
ISBN: 9788383219233
Numer wydania: Wydanie 1
Data premiery: 24.04.2024
Format: 145 mm x 205 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Ilość stron: 256
Najprostsza droga do świata magii, parapsychologii, ezoteryki i samorozwoju. Stawiasz pierwsze kroki w świecie magii lub poszukujesz ... Zobacz cały opis
Powiadom

Najprostsza droga do świata magii, parapsychologii, ezoteryki i samorozwoju.

Stawiasz pierwsze kroki w świecie magii lub poszukujesz książki, która w jasny, przystępny sposób opisuje podstawowe zagadnienia z zakresu psychotroniki i ezoteryki? Chcesz zgłębić wiedzę w takich obszarach, jak: medytacje, afirmacje, czakry, aura, świadome śnienie czy projekcja astralna? Jeśli tak, to Magia psychotroniczna jest właśnie dla ciebie.

Książka stanowi bogate kompendium wiedzy magicznej, w którym autor – nauczyciel duchowy i czołowy ekspert w dziedzinie Remote Viewing w Polsce – odnosi się do własnych praktyk, doświadczeń i odsłania tajniki komunikacji z istotami pozamaterialnymi, wyjaśnia zagadki życia po śmierci, a także odpowiada na pytania dotyczące spełniania marzeń dzięki afirmacjom.

Naucz się technik medytacji, pracy z czakrami i energią. Poznaj metody stanowiące optymalne połączenie praktyczności i wysokiej skuteczności działania. Wejdź w świat magii i zgłębiaj ją zarówno jako sztukę, jak i codzienną praktykę.

Jakub Qba Niegowski
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Kurier DPD od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: