Malezja. Na tropie nosaczy, wiecznych imprez i ulicznych smaków

Autor: Monika Karlińska
Wydawnictwo: Pascal
ISBN: 9788383171456
Numer wydania: 1
Data premiery: 2023-07-21
Format: 205mm x 144mm
Ilość stron: 320
MalezjaNa tropie nosaczy, wiecznych imprezi ulicznych smakówOpisuję tu moją Malezję, tak jak ją widzę i kocham. To książka ... Zobacz cały opis

Malezja

Na tropie nosaczy, wiecznych imprez

i ulicznych smaków

Opisuję tu moją Malezję, tak jak ją widzę i kocham. To książka o codzienności i zwyczajach ludzi żyjących na styku kultur – malajskiej, chińskiej i hinduskiej, ciekawostkach obyczajowych i fantastycznej kuchni.

Nie jest to typowy przewodnik, chociaż znalazło się tu także sporo informacji praktycznych i wiele miejsc do odwiedzenia. Mam nadzieję, że dzięki tej książce zaszczepię w tobie odrobinę miłości do tego cudownegokraju, a po jej przeczytaniu wyruszysz bogatszy w wiedzę i ciekawość, żeby poznać od środka i poczuć Malezję wszystkimi zmysłami.

Monika Karlińska

GeoZakręcona

Po swoich ścieżkach w Malezji oprowadza Monika Karlińska, podróżniczka, autorka bloga Geozakręcona, która trzy lata wcześniej porzuciła codzienność w Warszawie, by wyruszyć w podróż życia i spełnić swoje największe marzenie – objechać świat dookoła. Na dłużej zatrzymała się w Malezji, która urzekła ją gościnnością mieszkańców, wspaniałą kuchnią i nocnym życiem.

Monika Karlińska
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: