Odwracanie klątw i uroków. Magia ochronna

Autor: Jason Miller
Wydawnictwo: Illuminatio
ISBN: 9788383219240
Numer wydania: Wydanie 1
Data premiery: 10.04.2024
Format: 145 mm x 205 mm
Oprawa: twarda
Tytuł oryginalny: Protection & Reversal Magick: A Witch's Defense Manual
Ilość stron: 224
Przekład: Arkadiusz Gardaś
Nowe, rozszerzone i uzupełnione wydanie kultowego poradnika! Ataki magiczne, niechciane zaklęcia i klątwy mogą dotyczyć każdego. ... Zobacz cały opis

Nowe, rozszerzone i uzupełnione wydanie kultowego poradnika!

Ataki magiczne, niechciane zaklęcia i klątwy mogą dotyczyć każdego. Aby uchronić się przed ich negatywnymi skutkami, potrzeba wiedzy na temat zbliżającego się zagrożenia, a także umiejętności odwracania zaklęć i obrony przed tymi, które już zostały rzucone. Znawca magii i jej wieloletni praktyk Jason Miller w swojej kultowej książce, wydanej w Polsce po raz pierwszy jako Podręcznik magii ochronnej i cofania uroków (2013), uzbraja czytelników w wiedzę i umiejętności niezbędne do tworzenia magicznych systemów wczesnego ostrzegania, amuletów i talizmanów, stanowiących niewidzialną tarczę ochronną.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak rozpoznać objawy ataku, jak skorzystać z magicznego systemu alarmowania o zagrożeniu, zanim klątwa przybierze na sile, oraz jak ochronić nie tylko siebie, ale i najbliższe otoczenie – ta książka jest właśnie dla ciebie.

Nie dopuść do sytuacji, w której możesz nieświadomie stać się celem zaklęcia lub klątwy. Dzięki poradom Millera wyeliminujesz wszelkie negatywne oddziaływania ze swojego życia oraz zyskasz świadomość ich siły i pochodzenia. Opisane w książce techniki posłużą każdemu, bez względu na praktykowaną dziedzinę magii.

Jason Miller
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: