Polska we dwoje. Urokliwe miejsca na romantyczne wypady

Autor: Mikołaj Gospodarek
Wydawnictwo: Pascal
ISBN: 9788383172262
Numer wydania: 1
Data premiery: 2023-11-20
Format: 235mm x 163mm
Ilość stron: 304
Polska we dwoje. Urokliwe miejsca na romantyczne wypadyTen przewodnik to podpowiedź, gdzie można spędzić niezapomniane chwile z ukochaną ... Zobacz cały opis

Polska we dwoje. Urokliwe miejsca na romantyczne wypady

Ten przewodnik to podpowiedź, gdzie można spędzić niezapomniane chwile z ukochaną osobą w każdym regionie Polski – na łonie natury, w miejskiej dżungli, pośród imponujących zabytków i zapierających dech w piersiach widoków.

Dodatkowo proponuje najbardziej klimatyczne hoteliki i pensjonaty, najlepsze restauracje na romantyczną kolację, a także miejsca, w których warto zakosztować odrobiny szaleństwa!

52 regiony – setki atrakcji dla zakochanych (i nie tylko!)

·Spacery wzdłuż klifu

·W beskidzkim raju

·Wśród kaszubskich jezior

·W tatrzańskiej dolinie

·Augustowskie noce

·W zakolach Dunajca

·Wrocław dla dużych dzieci

Zapraszając na romantyczne weekendy w polskich miastach, idę pod prąd trendom i burzę schematy. Chcę pokazać, że Kraków to nie tylko Wawel, a Warszawa to nie tylko Krakowskie Przedmieście. Piszę o miejscach, które znam, i tych, które bardzo lubię. Zdradzam moje tajemnicze ścieżki i prowadzę po szlakach, którymi sam chodzę.

Mikołaj Gospodarek

Mikołaj Gospodarek – ukończył studia na Wydziale Filmu i Fotografiiw Wyższej Szkole Sztuki i Projektowaniaw Łodzi. Od 2006 roku zawodowozajmuje się utrwalaniem piękna krajobrazów.Autor publikacji z serii Bucket list (Polska,Mazowsze, Podlasie,Dolny Śląsk, Bieszczady), Polska na czterech kółkach, Polskaz klimatem, Polska pod ziemią, Cuda natury, Zamki, dwory i pałace, Szukając światła.

Mikołaj Gospodarek
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: