Co cię wzmacnia

Autor: Louise L. Hayes, Joseph V. Ciarrochi, Ann Bailey
Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
ISBN: 9788382581560
Numer wydania: wydanie 1
Data premiery: 18.06.2024
Format: 165 mm x 235 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny: What makes you stronger How to Thrive in the Face of Change and Uncertainty Using Acceptance and Commitment Therapy
Ilość stron: 190
Przekład: Sylwia Pikiel
Zdobądź umiejętności, które pomogą ci śmiało stawiać czoła zmianom i niepewności – oraz stać się silniejszą osobą! Czasami ... Zobacz cały opis

Zdobądź umiejętności, które pomogą ci śmiało stawiać czoła zmianom i niepewności – oraz stać się silniejszą osobą!

Czasami zmiany zachodzą powoli i stopniowo, tak że niemal ich nie zauważamy. A niekiedy następują błyskawicznie, w ułamku sekundy, burząc cały nasz świat. Jedne i drugie mogą być przerażające, dlatego próbujemy ich unikać, a nawet aktywnie się im przeciwstawiać. To jednak przynosi tylko krótkotrwałą ulgę i ostatecznie zwiększa poziom odczuwanego przez nas stresu, lęku czy przygnębienia. Na szczęście istnieje alternatywa. Z tej książki dowiesz się, jak stawiać czoła zmianom z odwagą i nadzieją zamiast z nimi walczyć. A wtedy – i tylko pod tym warunkiem – zmiany cię wzmocnią.

Ten napisany przystępnym językiem poradnik pokazuje, jak stosować w swoim życiu model DNA-V, na który składają się cztery podstawowe umiejętności. Dzięki pracy nad nimi zwiększysz odporność psychiczną, a także będziesz lepiej się adaptować do zmian i w pełni wykorzystywać swój potencjał. ModelDNA-V – oparty na zasadach terapii akceptacji i zaangażowania oraz psychologii pozytywnej – wskaże ci, jak radzić sobie z niepewnością, wypracować zdrowe nawyki psychiczne i zmniejszyć stres. Książka zawiera prosty zestaw działań, które pozwolą ci wyjść ze strefy komfortu i zmienić swoje życie na takie, o jakim marzysz.

Jeśli czujesz gotowość na to, by przestać unikać zmian i zacząć żyć zgodnie ze swoimi wartościami, ten poradnik będzie ci towarzyszył na każdym kroku.

Louise L. Hayes
Joseph V. Ciarrochi
Ann Bailey
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: