Kilometr zerowy. Droga do szczęścia

Autor: Maud Ankaoua
Wydawnictwo: Znak Koncept
ISBN: 9788324092437
Numer wydania: 1
Data premiery: 2023-08-23
Format: 205mm x 140mm
Ilość stron: 304
Ile jesteś w stanie poświęcić, żeby uratować przyjaciółkę?Maëlle pracuje jako dyrektorka finansowa w start-upie. Długie ... Zobacz cały opis

Ile jesteś w stanie poświęcić, żeby uratować przyjaciółkę?

Maëlle pracuje jako dyrektorka finansowa w start-upie. Długie godziny w biurze sprawiają, że kobieta nie ma czasu na refleksję nad własnym życiem, rozwijanie pasji ani miłość.

Wszystko zmienia się w momencie, kiedy przyjaciółka prosi ją o pomoc. Maëlle ma wybrać się do Nepalu, by zdobyć manuskrypt, który pomoże Romane pokonać chorobę.

Pełna wątpliwości i strachu, postanawia wyruszyć w Himalaje. Niespodziewana wyprawa całkowicie odmienia życie zabieganej kobiety. Choć początkowo trudno jej się przyzwyczaić do surowych warunków, każdy dzień podróży pozwala jej na chwilę zwolnić, pozbyć się uprzedzeń i otworzyć na piękno świata i ludzi. Poza zasięgiem sieci komórkowej, internetu i z dala od zawodowych zobowiązań Maëlle wreszcie znajduje czas na to, żeby zajrzeć w głąb własnego serca.

Czy wyprawa do Sanktuarium Annapurny będzie jej kilometrem zerowym?

Kogo jeszcze, oprócz przyjaciółki, uratuje Maëlle?

Kilometr zerowy od 2017 roku nie schodzi z francuskich list bestsellerów, a w plebiscycie na ukochaną książkę Francuzów zajął znakomite 11. miejsce!

To lektura idealna na wielbicielek Jedz, módl się, kochaj, Alchemika i Dzikiej drogi!

Maud Ankaoua
Firma kurierska DHL od 13 zł
Punkt DHL Parcelshop od 13 zł
Firma kurierska od 13 zł
Kurier Inpost od 13 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Darmowa dostawa od 149 zł