Stop overthinking Jak przestać tyle myśleć

Autor: Chase Hill
Wydawnictwo: Wydawnictwo RM
ISBN: 9788381518383
Numer wydania: 1
Data premiery: 2024-06-06
Format: 205mm x 140mm
Ilość stron: 192
7 kroków, które pozwolą ci przejąć kontrolę nad swoimi myślami i wyeliminować te negatywne. W 5 minut do pozytywnego ... Zobacz cały opis

7 kroków, które pozwolą ci przejąć kontrolę nad swoimi myślami i wyeliminować te negatywne. W 5 minut do pozytywnego myślenia!
Czy zdarza ci się nie spać w nocy, bo rozmyślasz nad wydarzeniami poprzedniego dnia? Czy zbyt długo zastanawiasz się nad każdą decyzją, obawiając się, co przyniesie przyszłość? Czy czujesz się tym wszystkim przytłoczony i wpływa to na twoje relacje z ludźmi, pracę?
Nadmierne myślenie i zamartwianie się ma silny negatywny wpływ na nasze życie. Nie tylko czyni każdy krok trudniejszym i sprawia, że jesteś wciąż zmęczony, lecz także niekontrolowane może przerodzić się w poważne problemy psychiczne. Jednak można nauczyć się, jak nad tym panować i dzięki systematycznym ćwiczeniom pozbyć się negatywnych myśli na dobre.
W tej książce autor krok po kroku pokazuje, jak panować nad swoimi myślami, rozwijać pewność siebie i umiejętności podejmowania decyzji. Podpowiada szybkie techniki uspokajania umysłu i porządkowania myślenia. Uczy, jak żyć tu i teraz, zamiast stale przeżywać przeszłe wydarzenia i antycypować wszystko, co złe może cię spotkać w przyszłości.
Dzięki tej książce:
•    dowiesz się, jak radzić sobie ze swoimi lękami,
•    poznasz praktyczne techniki pokonywania negatywnych myśli i łagodzenia stresu,
•    nauczysz się panować nad nadmiernym myśleniem i cieszyć się chwilą obecną.

Chase Hill
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: