Lęk Oswój go

Autor: Bedi Kamran
Wydawnictwo: Bellona
Kod: 98633A01622KS
ISBN: 9788311172777
Format: 12.5x19.5cm
Ilość stron: 240
Wyeliminuj lęk ze swojego życia. Masz wrażenie, że rzeczywistość cię przerasta? Gdy czujesz, że pod naporem atakujących twoją głowę ... Zobacz cały opis

Wyeliminuj lęk ze swojego życia. Masz wrażenie, że rzeczywistość cię przerasta? Gdy czujesz, że pod naporem atakujących twoją głowę myśli pękasz, pojawia się lęk. Jaki jest twój pierwszy odruch? Walczyć? Uciekać? Zastygnąć w bezruchu i przeczekać? Jak przetrwać kolejny dzień, kiedy nieustannie jesteś na skraju wytrzymałości nerwowej? Czas się od tego odciąć. Jeśli pragniesz zmiany, musisz zacząć od poprawienia jakości swoich myśli. Mają ogromny wpływ na to, jak się czujemy, a w konsekwencji, jak się zachowujemy. Nie wiesz, jak skierować je na właściwe tory? Ta książka jest dla ciebie.

Bedi Kamran
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł
Ocen i opinii: 1
Średnia:
5.00
Dodaj opinię, komentarz lub ocenę:

„Lęk. Oswój go i odzyskaj wewnętrzny spokój” to debiutancki poradnik autorstwa Kamran Bedi. Autor, który kiedyś odnosił sukcesy taneczne, teraz postanowił nieść pomoc ludziom, podpowiadając, jak można walczyć z lękiem i stresem, które niestety zagościły w naszym życiu na co dzień. Autor sam przez całą taneczną karierę musiał walczyć ze stresem, który towarzyszył mu niemal przy każdym kolejnym występie! Czasy, w których przyszło nam żyć, niestety są ciągłym pędem, nieustającą gonitwą za kolejnymi wyznaczonymi sobie celami. Życie w pośpiechu niestety skutkuje wzmożoną ilością stresów, które towarzyszą każdemu z nas, każdego dnia. Myślę, że każdy człowiek lepiej, czy go gorzej próbuje w każdej stresowej sytuacji walczyć z lękiem i stara się go pokonać. Niemniej jednak jest to niezwykle trudne. Ciągła presja, która jest na nas wywoływana, jedynie potęguje stres, który przeradza się w lęk, z którym coraz gorzej sobie radzimy. Stąd również wzmożona ilość depresji, czy prób samobójczych, które niestety często kończą się śmiercią. Autor w książce podpowiada nam, w jaki sposób możemy zacząć zwalczać lęk. Podkreśla, jak ogromne znaczenie ma nasze nastawieni, największa część problemu znajduje się przede wszystkim w naszej głowie i braku wiary w siebie. Ludzie w dzisiejszych czasach, którzy ciągle są do kogoś porównywani, narażeni na gonienie za ideałem, który często ideałem wyłącznie być się wydaje. Ile osób wzoruje się na idealnym życiu, idealnej figurze, czy byciu idealnym rodzicem, które kreowane są w social mediach. To wykreowany świat, który powoduje utratę poczucia naszej wartości, myślimy, że jesteśmy gorsi, tracimy wiarę w siebie i swoje możliwości, co w dużej mierze skutkuje pojawiającym się w naszym życiu lękiem i stresem, który potęguje problem. To właśnie pewność siebie, poczucie własnego ja i siła do stanięcia oko w oko z własnymi lękami, stawienie czoła stresogennym czynnikom pomaga nam w zwalczeniu lęku z naszego życia! Ponadto autor podsuwa nam inne ćwiczenia, czy medytacje, które pozwolą nam się odprężyć, zapomnieć o lęku i przywrócić do naszej codzienności harmonię! Książka jest napisana bardzo prostym językiem, w taki sposób, że zrozumie ją każdy, dlatego bardzo polecam sięgnąć wszystkim, którzy w mniejszym, czy też większym stopniu nie potrafią sobie radzić z lękiem i stresem w swoim życiu!

niepotwierdzona zakupem