Życie, którego pragniesz. Sztuka i nauka sięgania po szczęście

Autor: Oprah Winfrey, Arthur C. Brooks
Wydawnictwo: Literanova
ISBN: 9788324096725
Numer wydania: pierwsze
Data premiery: 15.02.2024
Format: 135 mm x 205 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Ilość stron: 320
Przekład: Jan Halbersztat
NATYCHMIASTOWY NUMER JEDEN NA LIŚCIE BESTSELLERÓW „NEW YORK TIMESA” Oprah Winfrey i Arthur C. Brooks – profesor Harvardu, który ... Zobacz cały opis

NATYCHMIASTOWY NUMER JEDEN NA LIŚCIE BESTSELLERÓW „NEW YORK TIMESA”

Oprah Winfrey i Arthur C. Brooks – profesor Harvardu, który zawodowo zajmuje się badaniem szczęścia – dają ci do ręki sprawdzony przepis na lepsze życie.

Jeśli czujesz, że nie jesteś tak szczęśliwy, jak chciałbyś być, to ta książka jest właśnie dla ciebie. Ale czym właściwie jest szczęście? Winfrey i Brooks pokazują, że nie jest to gwiazdka z nieba,ale coś, po co każdy z nas może sięgnąć. Opierając się na najnowszych badaniach naukowych i doświadczeniach ze swojego życia, autorzy pokazują, co możesz zrobić już teraz, żeby poczuć się szczęśliwszym, zamiast czekać na to, co przyniesie los.

Bo choć trudno mieć wpływ na to, co dzieje się wokół nas, możemy decydować o swoich reakcjach. Winfrey i Brooks prezentują skuteczne narzędzia do zarządzania emocjami. Nauczą cię, jak kontrolować te negatywne, które zatruwają nas każdego dnia, bez ich wypierania. Pokażą cztery filary, które pozwalają na budowanie szczęśliwego życia. I przekonują, że niezależnie od tego w jakim momencie życia jesteś, w każdej chwili możesz wyruszyć w podróż w stronę szczęścia.

DZIĘKI TEJ KSIĄŻCE BYCIE SZCZĘŚLIWSZYM STANIE SIĘ TWOIM NOWYM SPOSOBEM NA ŻYCIE.

Oprah Winfrey
Arthur C. Brooks
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł