Jak wspierać rozwój dziecka? wyd. 3

Autor: Natalia Minge, Krzysztof Minge
Wydawnictwo: Samo Sedno
ISBN: 9788367816236
Numer wydania: 3
Data premiery: 2023-12-05
Format: 205mm x 145mm
Ilość stron: 248
Bestseller w nowym, rozszerzonym wydaniu!Czy wiesz, że nowo narodzone dziecko ma większa potencjalną inteligencję niż Leonardo da Vinci ... Zobacz cały opis

Bestseller w nowym, rozszerzonym wydaniu!

Czy wiesz, że nowo narodzone dziecko ma większa potencjalną inteligencję niż Leonardo da Vinci kiedykolwiek wykorzystał, a trzylatek może czytać, liczyć i mówić w dwóch językach? Pierwsze lata życia są kluczowe dla rozwoju dziecka i umożliwiają uwolnienie jego ogromnego potencjału. Dlatego jeśli chcesz zapewnić mu dobry start bez presji i stresu, sięgnij po ten poradnik.

Autorzy – doświadczenie psycholodzy i rodzice – pokazują, jak rozwijać i kształtować nowe zdolności w codziennej zabawie. Dzięki licznym wskazówkom przekonasz się, że nauka czytania, matematyki czy języków obcych może być okazją do fantastycznej zabawy i sposobem na przyjemne spędzenie czasu. A uważność na emocje i indywidualne potrzeby malucha nie tylko obudzi w nim pasję odkrywcy, lecz także zapewni mu szczęśliwe dzieciństwo.

W nowym wydaniu m.in.:

  • nowe pomysły na zabawy, których nie znajdziesz w internecie
  • podpowiedzi, jak przygotować dziecko do życia w cyfrowym świecie
  • wskazówki, jak zatroszczyć się o siebie i swoje potrzeby, by uniknąć rodzicielskiego wypalenia

O książce:

Gdy na świat przychodzi dziecko, nie szukajcie porad w internecie. Wiedza i doświadczenie zawarte w tej książce pozwolą Wam cieszyć się relacją z dzieckiem i zainspirują Was do wspólnych zabaw.

Magdalena Kordaszewska– mama, terapeutka SI, ekspert ds. zabawek i artykułów dla dzieci, redaktorka naczelna Zabawkowicz i WyborRodzicow.pl.

O autorach:

Natalia i Krzysztof Minge– psycholodzy specjalizujący się we wspomaganiu rozwoju intelektualnego najmłodszych dzieci, prowadzą poradnię dla rodziców Hipokampus. Swoje autorskie programy nauczania konstruują w oparciu o doświadczenie takich autorytetów jak Glenn Doman, Edward de Bono czy Gordon Dryden. Są także rodzicami czwórki dzieci, które są dla nich niewyczerpanym źródłem inspiracji

Natalia Minge
Krzysztof Minge
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: