Już się nie rozumiemy jak przetrwać czas trzaskających drzwi o nastolatkach od 12 do 17 roku życia dziecka

Autor: Isabelle Filliozat
Wydawnictwo: Esprit
ISBN: 9788366061385
Numer wydania: 1
Data premiery: 2018-11-15
Format: 205mm x 145mm
Ilość stron: 344

Jak przeżyć okres buntu dziecka?
Życie z dorastającym dzieckiem przypomina często jazdę kolejką górską. Zmienny nastrój,

... Zobacz cały opis


Jak przeżyć okres buntu dziecka?
Życie z dorastającym dzieckiem przypomina często jazdę kolejką górską. Zmienny nastrój, nieustające kłótnie, bunt, wpadanie w złe towarzystwo, sięganie po używki, czasem całkowite zamknięcie się w sobie i skrajna nieśmiałość, a czasem bycie za wszelką cenę gwiazdą wśród rówieśników…
Wydaje się, że tych kilku lat nie można wpisać w żaden schemat. A jednak – istnieją pewne cechy wspólne dla wszystkich nastolatków, a także metody wychowawcze, dzięki którym życie pod jednym dachem z dwunasto-, piętnasto- czy siedemnastolatkiem stanie się prostsze dla nas… i dla naszych dzieci.Dowiedz się, jak porozumieć się ze swoim nastoletnim dzieckiem.

Isabelle Filliozat – psychoterapeutka, autorka bestsellerowych książek W sercu emocji dziecka, Próbowałam już wszystkiego, Moje dziecko doprowadza mnie do szału i Jestem na ciebie zły, ale cię kocham, które stały się najpopularniejszymi poradnikami dla rodziców, sprzedającymi się w setkach tysięcy egzemplarzy.

Stereotyp zbuntowanego nastolatka nie pozwala nam uwierzyć, że nasze dziecko może z nami współpracować – i to bez problemu! Kiedy człowiek uprze się, aby wyważyć drzwi, odkrycie, że wystarczy nacisnąć klamkę, aby je otworzyć, może okazać się szokujące. W tym zdaniu zawiera się niejako myśl przewodnia książki: nim zaczniemy się siłować, zastanówmy się, jak otworzyć.
(ze wstępu Autorki)

Isabelle Filliozat
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł
Powiadom