Alergia w rodzinie jak rozwiązać rodzinne problemy z alergią astmą nietolerancją pokarmową oraz dolegliwościami towarzyszącymi

Autor: Robert Sears, William Sears
Wydawnictwo: Mamania
ISBN: 9788366329874
Numer wydania: 1
Data premiery: 2020-03-09
Format: 220mm x 166mm
Ilość stron: 240

Na dolegliwości związane z alergią cierpi z roku na rok coraz więcej osób. „Alergia w rodzinie” to kompleksowy przewodnik dla
... Zobacz cały opis


Na dolegliwości związane z alergią cierpi z roku na rok coraz więcej osób. „Alergia w rodzinie” to kompleksowy przewodnik dla wszystkich, którzy chcą bardziej świadomie zadbać o zdrowie całej rodziny.
Nieleczone problemy alergików – zatkany nos, swędząca skóra czy bóle brzucha – mogą prowadzić do wielu poważnych schorzeń, takich jak astma, egzema, zapalenie jelit, a nawet do problemów neurologicznych. Niezależnie od tego, czy alergia została już zdiagnozowana, czy dopiero ją podejrzewasz, w tej książce znajdziesz wiele przydatnych i opartych na najnowszych badaniach informacji, które pomogą ci poprawić stan zdrowia całej rodziny, zarówno dzieci, jak i dorosłych.
William i Robert Searsowie, ojciec i syn, to znani na całym świecie pediatrzy i autorzy wielu wydanych również w Polsce poradników dla rodziców. W tej książce przedstawiają nie tylko przyjazny plan wspierania leczenia, ale też uczą, jak zapobiegać alergiom i ich objawom.

W „Alergii w rodzinie” znajdziesz informacje na temat:
• przyczyn występowania alergii wziewnych, kontaktowych, pokarmowych,
• diagnostyki alergii,
• różnicy między alergią a nietolerancją.

Dowiesz się, w jaki sposób:
• zadbać o dziecko z astmą,
• unikać najczęstszych alergenów,
• poprawić jakość życia alergika.

Robert Sears
William Sears
Firma kurierska DHL od 13 zł
Punkt DHL Parcelshop od 13 zł
Firma kurierska od 13 zł
Kurier Inpost od 13 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Darmowa dostawa od 149 zł