Mroczna materia [okładka serialowa]

Autor: Blake Crouch
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Kod: TO3939
ISBN: 9788383352343
Numer wydania: wyd. 1
Data premiery: 21.05.2024
Format: 145 mm x 215 mm
Oprawa: miękka
Tytuł oryginalny: Dark Matter
Ilość stron: 344
Przekład: Paweł Wieczorek
SERIAL NA PODSTAWIE KSIĄŻKI DOSTĘPNY W SERWISIE APPLE TV+ „Jesteś w życiu szczęśliwy?”   To ostatnie ... Zobacz cały opis

SERIAL NA PODSTAWIE KSIĄŻKI DOSTĘPNY W SERWISIE APPLE TV+

„Jesteś w życiu szczęśliwy?”

 

To ostatnie słowa, które słyszy Jason Dessen, zanim zamaskowany porywacz pozbawia go przytomności. Gdy się budzi, jest przywiązany do noszy i otaczają go ludzie w kombinezonach zabezpieczających przed działaniem substancji niebezpiecznych.

W świecie, w którym się obudził, życie Jasona jest całkiem inne niż to, które prowadził. Jego żona nie jest jego żoną. Jego syn nigdy nie przyszedł na świat. A on sam nie jest tuzinkowym wykładowcą fizyki na uniwersytecie, lecz geniuszem, który osiągnął coś wielkiego. Coś niemożliwego.

 

Czy ten świat jest snem, czy snem był świat poprzedni?Mroczna materia to perfekcyjnie skonstruowany, niezwykle inteligentny thriller o miłości i granicach, jakie jest w stanie przekroczyć człowiek, by prowadzić wymarzone życie. To opowieść tchnąca wielkim rozmachem i nasycona niesamowitością w wykraczający poza rozumowe poznanie sposób, a równocześnie pełna kameralnej intymności i dogłębnie ludzka.

 

 

„Mistrzowska książka! Naprawdę oryginalne dzieło z gatunku suspensu. Crouch napisał coś tak wyrazistego jakby było cięte laserem”.

Harlan Coben, autor thrillera Za wszelką cenę

Blake Crouch
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska od 14 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: