Odnajdę cię

Autor: Olejnik Agnieszka
Wydawnictwo: FILIA
Kod: 02716B03959KS
ISBN: 9788383573649
Format: 13.5x20.5cm
Ilość stron: 416
Ogarnięta wojną Europa. Katrin i Peter, kochankowie z Dolnych Łużyc, próbują się odnaleźć, nie mając pojęcia, że chwilami los ... Zobacz cały opis

Ogarnięta wojną Europa. Katrin i Peter, kochankowie z Dolnych Łużyc, próbują się odnaleźć, nie mając pojęcia, że chwilami los krzyżuje ich ścieżki. Tymczasem służący w Wehrmachcie Rudi przeżywa załamanie nerwowe, zaś Marlene podejmuje decyzje, których przyjdzie jej gorzko żałować. Co przyniesie koniec wojny? Kto zapłaci najwyższą cenę, a komu uda się przeżyć? Czy miłość przetrwa wieloletnią rozłąkę? I czy marzenie o powrocie do domu ma szansę się spełnić? A jeśli nie będzie już do czego wracać?

Olejnik Agnieszka
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł
Ocen i opinii: 1
Średnia:
5.00
Dodaj opinię, komentarz lub ocenę:

Odnajdę cię.. zrobię wszystko, co w mojej mocy. Nigdy się nie poddam. Wierzę, że mimo wszystko jesteś gdzieś tam i czekasz, aż ponownie spotkamy się na rozdrożu. I tylko wiara w nas trzyma mnie przy życiu. Peter i Katrin ponownie są zmuszeni do tego by stawić czoła najtrudniejszym życiowym wyborom. Czy uda im się wreszcie odnaleźć pomimo trwającej dookoła wojennej zawieruchy ich uczucie przetrwa? Jak to jest obudzić się ze świadomością, że wszystko co czyniłeś do tej pory opierało się na jednym wielkim kłamstwie? Propagandzie niemającej żadnego odzwierciedlenia w realnym świecie? Z taką sytuacją mierzy się Rudi, który przytłoczony ogromem własnych błędów przechodzi poważne załamanie. Również Marlene los nie oszczędza.. dziewczyna bowiem podjęła szereg wyborów, które odcisną trwałe piętno na jej życiu. Czy wszystkim uda się przetrwać? Są serie które zaskakują i zostają w sercu na bardzo długo. Taką sagą okazał się w moim przypadku cykl Jak dzikie gęsi. Gdy tylko sięgnęłam po pierwszą część zostałam wręcz pochłonięta i już nie mogłam się doczekać kolejnych książek pani Agnjeszki opowiadających o losach dwojga młodych ludzi, których miłość była czysta i piękna niczym woda w górskim potoku. Odnajdę Cię porusza czułe struny duszy i ukazuje historie ludzi takich jak my. Gorąco polecam.

niepotwierdzona zakupem