Pustać

Autor: Zamarska Agata
Wydawnictwo: FILIA
Kod: 03754B03959KS
ISBN: 9788383573533
Format: 13.5x20.5cm
Ilość stron: 304
WSZYSCY ŚPIĄ GŁĘBOKIM SNEM, TO ODLUDZIE, PUSTAĆ. CISZA I SPOKÓJ. ALE WTEDY OKAZUJE SIĘ, ŻE JEDNA OSOBA NIE ŚPI. WSTAJE CICHO, ... Zobacz cały opis

WSZYSCY ŚPIĄ GŁĘBOKIM SNEM, TO ODLUDZIE, PUSTAĆ. CISZA I SPOKÓJ. ALE WTEDY OKAZUJE SIĘ, ŻE JEDNA OSOBA NIE ŚPI. WSTAJE CICHO, CICHUTKO, NIKT JEJ NIE SŁYSZY… W RĘKU TRZYMA OSTRY NÓŻ. Ada to młoda, szczęśliwie zakochana dziewczyna. Związek z Kamilem wydaje się jej spełnieniem wszystkich marzeń. Gdy chłopak zabiera Adę do swojego rodzinnego miasteczka, żeby przedstawić ją przyjaciołom i rodzinie, dziewczyna jest przekonana, że nikt i nic nie zdoła ich rozdzielić. Jednak przyjaciele Kamila okazują się nieco mniej przyjaźni, niż się spodziewała. Ada powoli traci grunt pod nogami. Gdy wszyscy spotykają się w domku letniskowym nazywanym „Pustać”, sytuacja wymyka się spod kontroli. CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO SIĘ W „PUSTACI”?

Zamarska Agata
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł
Ocen i opinii: 1
Średnia:
5.00
Dodaj opinię, komentarz lub ocenę:

Bardzo chętnie poznaję nowe nazwiska na rynku wydawniczym. Gdy dodać do tego obiecujący opis gwarantujący mroczną, pełną napięcia fabułę.. skusiłam się i szczerze mówiąc nie żałuję. Agata Zamarska stworzyła opowieść o doświadczonej traumą młodej kobiecie, ktora w trakcie terapii psychologicznej odtwarza minione wydarzenia, wyparte przez jej umysł. Stopniowo poznajemy kolejne elementy układanki i czujemy coraz większy niepokój. Ada była młoda i zakochana do szaleństwa. Mimo, że jej związek z Kamilem jest dość "świeży " para myśli o sobie poważnie czego dowodzi fakt, że mężczyzna przywiózł partnerkę w rodzinne strony i pragnął by poznała jego rodzinę oraz przyjaciół. „Wszyscy śpią głębokim snem, to odludzie, pustać. Cisza i spokój. Ale wtedy okazuje się, że jedna osoba nie śpi. Wstaje cicho, cichutko, nikt jej nie słyszy... W ręku trzyma ostry nóż...” Tytułowa Pustać to nazwa domku letniskowego w którym Ada , Kamil i paczka jego szkolnych znajomych spędzają noc sylwestrową, która zakończyła się tragicznie. Miłość i obsesja , paranoja i sekrety. Wyraziści bohaterowie i szokujące zakończenie. Autorka umiejętnie wplata do historii zwroty akcji i wodzi czytelnika za nos. Serdecznie polecam.

niepotwierdzona zakupem