Ja i moi przyjaciele Przewodnik po umiejętnościach społecznych dla dzieci

Autor: JoAnn Crohn
Wydawnictwo: Harmonia
ISBN: 9788383091655
Numer wydania: 1
Data premiery: 2023-01-23
Format: 230mm x 152mm
Ilość stron: 98
Tak jak jazdy na rowerze, pieczenia ciastek czy przechodzenia kolejnych poziomów w grach zawierania znajomości można się nauczyć. ... Zobacz cały opis
Powiadom

Tak jak jazdy na rowerze, pieczenia ciastek czy przechodzenia kolejnych poziomów w grach zawierania znajomości można się nauczyć. Dzięki ciekawym ćwiczeniom opracowanym specjalnie dla dzieci takich jak ty poznasz wszystkie tajniki przyjaźni. Nauczysz się, jak być dobrym kolegą i jak dobierać takich znajomych, którzy będą cię traktować życzliwie i z szacunkiem.

Zapoznaj się ze wskazówkami, jak rozmawiać i słuchać innych, jak patrzeć na różne sprawy z perspektywy drugiej osoby oraz co robić w trudnych sytuacjach. Od zwiększenia pewności siebie po radzenie sobie z brakiem akceptacji i dokuczaniem – dowiesz się wszystkiego, co potrzebne, żeby nawiązać zdrowe i trwałe przyjaźnie.

• Różnorodne zadania. Poznaj siebie i stań się lepszym przyjacielem dzięki quizom, uzupełniankom, ćwiczeniom oddechowym i innym.

• Sytuacje z życia wzięte. Przeczytaj o trudnościach, które napotkali bohaterowie książki, i zastanów się, co twoim zdaniem powinni zrobić.

• Atrakcyjna forma. Kolorowe ilustracje, krótkie rozdziały i wciągające ćwiczenia sprawią, że z przyjemnością poznasz tajniki przyjaźni.

JOANN CROHN jest nauczycielką specjalizującą się w edukacji dzieci w wieku 6–12 lat. Po latach pracy w publicznej szkole podstawowej założyła firmę No Guilt Mom (NoGuiltMom.com), która pomaga rodzicom wychowywać samodzielne dzieci. Jest też gospodynią podcastu No Guilt Mom i autorką książki Drama Free Homework: A Parent’s Guide to Eliminating Homework Battles and Raising Focused Kids.

JoAnn Crohn
DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 14 zł
Kurier Inpost od 14 zł
Punkt DHL Parcelshop od 14 zł
Firma kurierska od 14 zł
Darmowa dostawa od 159 zł

Brak ocen.

Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Dodaj opinię, komentarz lub ocenę: