Nostradamus. Kompletne przepowiednie

Autor: Mario Reading
Wydawnictwo: Illuminatio
ISBN: 9788383216225
Numer wydania: Wydanie 1
Data premiery: 06.12.2023
Format: 145 mm x 205 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny: Nostradamus. The Complete Prophecies
Ilość stron: 368
Przekład: Bartłomiej Kotarski
Proroctwa Nostradamusa sięgają również naszych czasów. Chociaż wiele jego przepowiedni jest kwestionowanych przez naukowców, nadal ... Zobacz cały opis

Proroctwa Nostradamusa sięgają również naszych czasów. Chociaż wiele jego przepowiedni jest kwestionowanych przez naukowców, nadal wzbudzają kontrowersje i zainteresowanie. Francuskiemu wizjonerowi żyjącemu w XVI wieku przypisuje się m.in. przepowiedzenie rewolucji francuskiej, dojścia Adolfa Hitlera do władzy, lądowania człowieka na Księżycu czy nawet wybuchu pandemii koronawirusa.

Niektórzy uważają, że przepowiednie to po prostu mało precyzyjne wersy poezji i nie mają związku z rzeczywistymi wydarzeniami. Nie zmienia to faktu, że są one popularne na całym świecie, a wiele z nich wywołuje lęk.

Autor tej książki w wyjątkowy sposób interpretuje przepowiednie wizjonera. Mario Reading przetłumaczył je ponownie i podszedł do nich z zupełnie nową perspektywą, nie odnosząc się dodawnych komentarzy. Dzięki temu uzyskujemy wyjątkowe i unikalne spojrzenie na teksty przepowiedni.

Mario Reading
Firma kurierska DHL od 13 zł
Punkt DHL Parcelshop od 13 zł
Firma kurierska od 13 zł
Kurier Inpost od 13 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Darmowa dostawa od 149 zł
Powiadom