Chłodnictwo i klimatyzacja. Perspektywiczne technologie

Autor: Andrzej Grzebielec
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
ISBN: 9788301232931
Numer wydania: Wydanie 1
Data premiery: 11.12.2023
Format: 176 mm x 250 mm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 150
Prezentujemy Państwu nową propozycję wydawniczą dotyczącą bardzo ciekawego i ważnego obecnie tematu związanego z techniką ... Zobacz cały opis

Prezentujemy Państwu nową propozycję wydawniczą dotyczącą bardzo ciekawego i ważnego obecnie tematu związanego z techniką chłodniczą i klimatyzacją.Jak sam tytuł książki wskazuje – Chłodnictwo i klimatyzacja. Perspektywiczne technologiejej Autor dr Andrzej Grzebielec zabiera Czytelnika w świat najnowszych rozwiązań chłodniczych.

Wymóg ciągłych zmian i ulepszeń technologii chłodniczych wynika głównie z prostego faktu, otóż w chłodnictwie i klimatyzacji czynniki robocze podlegają coraz surowszym restrykcjom prawnym (ochrona środowiska – warstwa ozonowa, efekt cieplarniany etc.). Przemysł szuka więc rozwiązań skrojonych na potrzeby współczesności, stąd właśnie wynika zainteresowanie i wdrażanie na świecie rozwiązań obniżających temperaturę innymi sposobami niż stosowane do tej pory.

Misją Autora książki CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJA. Perspektywiczne technologie jest więc aktualne przedstawienie rozwiązań (część z nich dawno skomercjalizowana) w tym nowatorskim i szybko rozwijającym się przemyśle.

To kompendium nowoczesnych rozwiązań w chłodnictwie i klimatyzacji kierowane jest do praktyków, w tym: projektantów, tworzących i eksploatujących urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne; inżynierów z branży chłodniczej, klimatyzacyjnej i pomp ciepła; właścicieli, serwisantów i operatorów urządzeń chłodniczych, a także specjalistów i szkoleniowców z branży HVAC/HVARC.

Jako że Autor jest wykładowcą tego przedmiotu na Politechnice Warszawskiej, kierujemy ją także do studentów I i II stopnia na kierunkach inżynierii środowiska, energetyki, mechaniki czy budownictwa i architektury.

Andrzej Grzebielec
Punkt DHL Parcelshop od 13 zł
Firma kurierska od 13 zł
Kurier Inpost od 13 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 13 zł
Darmowa dostawa od 149 zł
Powiadom